پشتیبان وردپرس کانفیگ امنیتی وردپرس دانلود قالب فلت سام

حق مالکیت کامل و دائم املاک خریداری شده در ترکیه

تاپو یا سند مالکیت

معنی تاپو در زبان ترکی مالکیت قطعی و بلاقید و شرط و مادامالعمر است .

تاپو به طور کلی یک فرم واحد و ثابت در خاک کشور ترکیه برای اثبات حق مالکیت املاک مانند زمین و خانه ، ویلا و … می باشد . این سند یا تاپو که در دفاتر اسناد رسمی به نام شخص خریدار تنظیم میگردد مالکیت شخص یا اشخاص خریدار را در خاک ترکیه قطعی و بلاغید و شرط می نماید .

در سراسر ادارات ترکیه و همچنین در اداره ثبت اسناد و املاک ترکیه برای ایجاد شفافیت در معاملات و ایجاد حس امنیت در خریداران خارجی و داخلی فقط و فقط یک فرم واحد وجود دارد و آن تاپو می باشد .

بعد از اتمام معامله و نتیجه گیری از انجام تعاملات و توافقات مراحل ثبت سند توسط آژانس های املاک با توصل به اعطای حق وکالت به آژانس های املاک و یا توسعه خود شخص خریدار آغاز خواهد شد . در محل اداره ثبت اسناد و املاک ترکیه

ثبت نام مالک در تاپو به معنای مالکیت قطعی و بلامناضع و دائمی با تمامی حقوق قانونی و حق انتقال وراثتی ملک به ورثه مالک مطابق قوانین ترکیه است . که این قوانین کاملا مطابق با قوانین حقوقی وراثت بین المللی مبتنی بر حق مساوی تمامی بازماندگان ذکور و انثی متوفی خواهد بود .

در تاپو چه نوع اطلاعاتی ثبت می شود  ؟

اطلاعاتی قبلی ، استان ، شهر ، خیابان ، منطقه ، شماره شناسه مالک ، نوع ملک ، جمع کل زمین ، حدود ملک و مرز ، ارزش ملک ، نوع بهره برداری از ملک ائم از تجاری و مسکونی ، قدر سهم مالکین در املاک مشارکتی ، بلوک و … در تاپو ثبت می شود .

هنگامی که نخستین آپارتمان به نام شما ثبت گردید برای خرید زمین های بزرگ یا زمین های بزرگ مشارکتی درست مانند آپارتمان ولی با کاربری های دیگر بعد از چند سال میتوانید نسبت به احداث خانه ( مسکن ) و یا حتی مغازه و یا حتی کلیه واحد های موجود در یک طبقه از یک آپارتمان اقدام نمایید . کات ایرتیفاکی به معنی جواز ساخت برای اشخاصی که قصد احداث بنا در ترکیه را دارند صدور و ثبت سند در تمامی موارد بالا دست مانند اخذ تاپو برای یک آپارتمان و به همان سادگی و دقت و سرعت خواهد بود . نوع دیگری از مالکیت نیز در ترکیه وجود دارد به نام مالکیت زمانی یا دوره مولک که در آن در یک دوره زمانی خاص در طی یک سال مجاز به استفاده از ملک مذکور خواهد بود . یکی از مهمترین دلایل برای خرید ملک در ترکیه برای خریداران خارجی تاییدیه قطعی مشاوران سرمایه گذاری و همچنین وراثتی و بسیاری از دلایل دیگر که در اینجا بازگو نمیکنیم است . لازم به ذکر است که در موارد خاص بعنوان مثال خانه های ویلایی بزرگ و یا مجتمع های مسکونی بزرگ تشریفات اداری بین 1 تا 3 روز زمان نیاز خواهد داشت . در حدود چند سال پیش افراد خارجی برای خرید خانه ابتدا باید به وزارت جنگ در ازمیر مراجعه میکردند و طی تشریفات مفصل اداری 2 ماه زمان نیاز بود تا سند بنام خریدار تنظیم گردد .

اگر در مورد شماره مالیاتی ، راه های اخذ اقامت قانونی ترکیه ، فروش ملک در ترکیه ، خرید خانه در ترکیه ، اجاره خانه در ترکیه ، ثبت شرکت در ترکیه ، انتقال پول مابین ایران و ترکیه ، صرافی در ترکیه و دیگر خدمات مسافرتی ، مهاجرتی به ترکیه نیاز به مشاوره رایگان داشتید با مشاورین مجرب ما در شرکت آریو هلدینگ تماس بگیرید تا کارشناس مربوطه اطلاعات دقیقی به شما هموطنان عزیز ارائه دهند .

00905464603943
00905369100519

تماس اینترنتی از طریق واتساپ یا تماس مستقیم

در صورت تمایل میتوانید در صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید یا سوالات خود را در اینستاگرام از طریق دایرکت بپرسید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلم آموزش وردپرس فیلم آموزش سئو وردپرس آموزش ویدیویی وردپرس