پشتیبان وردپرس کانفیگ امنیتی وردپرس دانلود قالب فلت سام

بهترین مراکز خرید استانبول و آدرس آنها

جواهر استانبول

آدرس بهترین مراکز خرید استانبول

بهترین مراکز خرید استانبول کدامند ؟‌ بهترین مراکز خرید استانبول در کدام مناطق قرار دارند ؟ نحوه دسترسی به بهترین مراکز خرید استانبول چگونه است ؟ اگر راهی سفر به ترکیه و شهر زیبای استانبول هستید و ذهنتان مشغول همچین سوال هایی است تا پایان این متن با ما همراه باشید .

کلانشهر استانبول با پیچیده گی ها و مشکلات خود در پیدا کردن آدرس و نحوه دسترسی به محل مورد نظر همراه است . در این متن قصد داریم به شما نحوه رسیدن به برخی از مراکز خرید مهم استانبول نشان دهیم .

اگر در قسمت اروپایی استانبول هستید

معروفترین مرکز خرید استانبول جواهر است . مرکز خرید جواهر درست بالای ایستگاه مترو شیشلی – مجیدیه کوی روی خط مترو M4 یا خط مترو با رنگ سبز واقع شده است . با متروبوس هم میتوانید در ایستگاه مجیدیه کوی پیاده شده و با اندکی پیاده روی به سمت جنوب به مرکز خرید جواهر استانبول برسید .

مرکز خرید استانبول فروم با متروی خط قرمز رنگ یا همان M1 کافی است در ایستگاه کجاتپه پیاده شوید .

بازار بزرگ هم با تراموا قابل دسترسیه و خط سرمه ای T1  در ایستگاه بیازیت – کاپالی چارشی محل دسترسی به بازار بزگ استانبوله .
 همینطور در مسیر برعکس هم در ایستگاه گون گورن یکی از معروفترین آوت لتهای استانبول به نام کاله سنتر هست .
سه تا پاساژ شیک هم در منطقه لِوَنت کنار هم هستن که با متروی خط سبز  M2 میتونید در ایستگاه لونت پیاده بشید و از متروسیتی و اوزدیلک پارک و کانیون بازدید کنید .
با همین خط میتونید تا ایستگاه ایستانبول تکنیک یونیورسیتی برید و با 10 دقیقه پیاده روی به پاساژ شیک ایستینیه پارک برسید .
یک ایستگاه قبل تر روی همین خط مترو ، یعنی در سانایی محله ، اگر خطتون رو عوض کنید و بطرف سیران تپه برید ، میتونید از اونجا به جدید ترین مرکز خرید این شهر یعنی وادی استانبول برسید .
آوت لت ونیزیا در کنار ایستگاه کیپتاش ونیزیا ی تراموای نارنجی رنگ T4 قرار داره ..
پاساژ زورلو رو هم میتونید با متروبوس برید و هم با مترو . اسم ایستگاهش با متروبوس زینجیرلی کویو هست و با مترو گایرت تپه .
یکی از قدیمی ترین پاساژهای استانبول هم هیستوریا هست که با مترو قرمز M1 میتونید در ایستگاه آکسارای پیاده بشید و با چند دقیقه پیاده روی بهش برسین .
پاساژ و آکواریوم فلوریا هم کنار ایستگاهی به همین نام روی خط متروی مارمارای هستند .
در قسمت آسیایی هم چندین پاساژ شیک و دیدنی هست که یکی از اونها آکاسیاست که هم با متروبوس و هم با متروی خط صورتی M4 باید در ایستگاه اوزون چاییر پیاده بشید و 5 دقیقه پیاده روی کنید .
با متروی صورتی رنگ کادیکوی – کارتال میتونید به مرکز خرید اُپتیموم برسید . البته در ایستگاه ینی صحرا پیاده بشید و چند دقیقه پیاده روی کنید .
پاساژ زیبای عمار و ویاپورت در این قسمت شهر هستند که متاسفانه با مترو و متروبوس قابل دسترسی نیستن .همینطور پاساژ مال آف استانبول در قسمت اروپایی شهر .
امیدواریم با این آدرسها بتونین از تجربه یک خرید لذت بخش در استانبول لذت ببرین .

اگر در مورد شماره مالیاتی ، راه های اخذ اقامت قانونی ترکیه ، فروش ملک در ترکیه ، خرید خانه در ترکیه ، اجاره خانه در ترکیه ، ثبت شرکت در ترکیه ، انتقال پول مابین ایران و ترکیه ، صرافی در ترکیه و دیگر خدمات مسافرتی ، مهاجرتی به ترکیه نیاز به مشاوره رایگان داشتید با مشاورین مجرب ما در شرکت آریو هلدینگ تماس بگیرید تا کارشناس مربوطه اطلاعات دقیقی به شما هموطنان عزیز ارائه دهند .

00905464603943
00905369100519

تماس اینترنتی از طریق واتساپ یا تماس مستقیم

در صورت تمایل میتوانید در صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید یا سوالات خود را در اینستاگرام از طریق دایرکت بپرسید .

فیلم آموزش وردپرس فیلم آموزش سئو وردپرس آموزش ویدیویی وردپرس