پشتیبان وردپرس کانفیگ امنیتی وردپرس دانلود قالب فلت سام

بهترین تجارت در ترکیه در سال 2019

بهترین تجارت در ترکیه

آنکارا به عنوان پایتخت ترکیه ، قلب اداری و تجاری (انجام هرگونه مذاکرات و قراردادهای رسمی)کشور است . بخش کشاورزی ، قبلا عاملی مهم در اقتصاد ترکیه بوده است و هم اکنون نیز در بعضی مواد غذایی همانند ذرت ، شکر ، گندم و جو دولت خودکفا است . تولید و خدمات توریستی از مهم ترین بخش ها بوده و سریع ترین رشد را داشته اند

در سال های اخیر هم بخش بانداری و ساخت ساز در ترکیه به سرعت رشد کرده و صنعت گردشگری نیز جزوء مهم ترین صنایعی است که اهمیت بالایی دارد مخصوصا با رشد سالیانه ای که در سال های اخیر داشته است .

میزان تجارت ترکیه با کشور قطر طی سال گذشته با 54 درصد رشد به رقم 2 میلیارد دلار رسید .

ترکیه به بزرگترین مقصد سرمایه گذاران خارجی در غرب آسیا تبدیل شده است و خرید ملک در ترکیه علی الخصوص در استانبول ، آنتالیا و آلانیا و ازمیر و روند رشد سرمایه گذاری بین المللی در زمینه املاک ، در راستای درک سرمایه گذاران از امنیت سرمایه و سود حاصله از خرید مستغلات و مشارکت در پروژه های ساخت و ساز املاک ، سرعت شکل گیری تسهیلات حقوقی را توسط بخش دولتی در بازار املاک ترکیه نمایان ساخته است .

شرکای اصلی تجاری ترکیه : آلمان ، عراق ، ایران ، روسیه و چین

شرایط تجارت در ترکیه

محیط اداری ترکیه محیطی بسیار مساعد برای تجارت است و شما میتوانید بدون در نظر گرفتن ملیت و محل اقامت یک تجارت در ترکیه ایجاد کنید .

در ترکیه میتوانید در یک روز شرکت خود را به ثبت برسانید . در صورتی که اقامت توریستی را حداقل دریافت کرده باشید .

شما امکان تاسیس شرکت را توسط اداره ثبت مربوطه با مدارک مورد نیاز در یک روز را دارید هنگامی که موسسان اظهار تاسیس شرکت دارند و خود را برای تشکیل یک شرکت سهامی در اساسنامه حاضر میکنند و اساسنامه ای که بر طبق قانون صادر شده است و جایی که آنها با امضا محضری خود بدون هیچ شرطی تایید کرده و متعهد به پرداخت کل سرمایه هستند و شرکت وضعیت نهاد حقوقی پس از ثبت نام با رجیستری تجاری دریافت میکند .

ثبت سیستم سرمایه

فرصت اتخاذ یک سیستم سرمایه ثبت شرکت های خصوصی ارائه میدهد ، بنابراین پیوستن شرکت های خصوصی به شرکت های بورس سهام ممکن است فرصتی برای افزایش سرمایه انعطاف پذیری که به وسیله سیستم سرمایه ثبت معرفی شده است باشد و این مزیتی بزرگ برای شرکت های خارجی است برای افزایش سرمایه در حالی که تاسیسات اداری و یا هزینه های سفر کاهش خواهد داشت .

حقوق مالکیت معنوی

حقوف مالکیت معنوی ممکن است به نوعی مشارکت در سرمایه باشد و به منظور کمک به چنین دارایی به عنوان سرمایه آن دارایی ها باید مدارک انتقال داشته باشیند و واجد شرایط برای ارزیابی به صورت نقدی باشند .

اگر در مورد شماره مالیاتی ، راه های اخذ اقامت قانونی ترکیه ، فروش ملک در ترکیه ، خرید خانه در ترکیه ، اجاره خانه در ترکیه ، ثبت شرکت در ترکیه ، انتقال پول مابین ایران و ترکیه ، صرافی در ترکیه و دیگر خدمات مسافرتی ، مهاجرتی به ترکیه نیاز به مشاوره رایگان داشتید با مشاورین مجرب ما در شرکت آریو هلدینگ تماس بگیرید تا کارشناس مربوطه اطلاعات دقیقی به شما هموطنان عزیز ارائه دهند .

00905464603943

تماس اینترنتی از طریق واتساپ یا تماس مستقیم

در صورت تمایل میتوانید در صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید یا سوالات خود را در اینستاگرام از طریق دایرکت بپرسید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلم آموزش وردپرس فیلم آموزش سئو وردپرس آموزش ویدیویی وردپرس