پشتیبان وردپرس کانفیگ امنیتی وردپرس دانلود قالب فلت سام

اقامت بلند مدت ترکیه

اقامت طولانی مدت ترکیه

به طور کلی دو روش برای دریافت شهروندی ترکیه وجود دارد :

1 . از طریق تولد

  • شخصی که در داخل یا خارج از ترکیه از پدر یا مادر با ملیت ترک متولد شده باشد .
  • نوزادی که توسط پدر و مادر خارجی در خاک ترکیه متولد شده باشد اما به هر دلیلی توانایی اخذ اقامت در هیچ کشور دیگری را نداشته باشد میتواند به همراه پدر و مادر خود حق شهروندی ترکیه را دریافت کند (برای مثال اگر پدر یا مادر نوزاد به دلایل خاصی از کشور خود اخراج شده باشند و هیچ کشوری آنها را قبول نکرده باشد ).
  • کودکی که پدر و مادر آن مشخص نباشد ( کودکان سر راهی ).

 

2.موارد استثناء ، ازدواج ، فرزندخواندگی

  • افرادی که 5 سال متوالی بدون خروج در ترکیه زندگی کرده باشند ، بالغ و در صحت عقلی باشند ، رفتاری نشان دهند که ثابت کند علاقه دارند در ترکیه زندگی کنند ، از نظر سلامتی بیماری خطرناکی برای جامعه نداشته باشند ، برای امنیت ملی و نظم عمومی ترکیه خطری نداشته باشند در صورت تایید مقامات مربوطه میتوانند برای دریافت شهروندی اقدام کنند .
  • کسانیکه بتوانند در ضمینه تاسیسات صنعتی ، اطلاعات علمی ، فناوری و تکنولوژی ، علوم اقتصادی ، ورزش ، فرهنگ و هنر خدمات ویژه ای به کشور ترکیه ارائه دهند یا اینکه مسئولان مربوطه تشخیص دهند که فرد متقاضی در آینده برای کشور آنها مفید خواهد بود
  • طبق قانونی که جدیدا در ترکیه به تصویب رسیده است افرادی که دارای اقامت کوتاه مدت ترکیه میباشند به همراه همسر و افراد تحت تکلف آنها که به شهروندی پذیرفته شدنشان ضروری تشخیص داده شده است (مانند پناهندگان) در صورتی که برای نظم عمومی و امنیت ملی ترکیه خطری نداشته باشند در صورت تایید کارشناسان میتوانند حق شهروندی ترکیه را دریافت کنند .
  • از طریق خرید ملک به ارزش حداقل 250 هزار دلار آمریکا به شرط اینکه تعهد دهند حداقل طی سه سال آینده اقدام به فروش این ملک ننمایند و این ملک باید حتما دارای سند رسمی باشد .
  • اشخاصی که توانسته باشند حداقل برای 50 نفر در ترکیه امکان شغلی ایجاد کنند .
  • سرمایه گذاران بانک هایی که حداقل در طی سه سال بتوانند یک میلیون دلار سپرده داشته باشند .
  • پیمانکارانی که خدمات دولتی را به ارزش حداقل 250 هزار دلار آمریکا به مدت سه سال اجاره کنند .

 

 

اگر در مورد شماره مالیاتی ، راه های اخذ اقامت قانونی ترکیه ، فروش ملک در ترکیه ، خرید خانه در ترکیه ، اجاره خانه در ترکیه ، ثبت شرکت در ترکیه ، انتقال پول مابین ایران و ترکیه ، صرافی در ترکیه و دیگر خدمات مسافرتی ، مهاجرتی به ترکیه نیاز به مشاوره رایگان داشتید با مشاورین مجرب ما در شرکت آریو هلدینگ تماس بگیرید تا کارشناس مربوطه اطلاعات دقیقی به شما هموطنان عزیز ارائه دهند . 00905464603943 00905369100519 تماس اینترنتی از طریق واتساپ یا تماس مستقیم در صورت تمایل میتوانید در صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید یا سوالات خود را در اینستاگرام از طریق دایرکت بپرسید .

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلم آموزش وردپرس فیلم آموزش سئو وردپرس آموزش ویدیویی وردپرس